Компанія TimaxArt, Британський аукціонний будинок, одним із напрямків діяльності якого є високоприбуткові інвестиції в об'єкти мистецтва. Запропоновані нами інвестиційні програми будуть особливо цікаві інвесторам, які знаходяться на території України, а також тим українцям, які працюють поза межами України.
У зв'язку з війною в Україні, запроваджено великі обмеження на можливість інвестування гривні в закордонні активи, а також великі обмеження для тих, хто хотів би підтримати рідних та близьких коштами, які вони мають за кордоном.
Ми пропонуємо інвестиційні програми, які дозволять прибрати всі обмеження на інвестування як для власників гривні, так і для власників євро, долара та фунтів стерлінга.
Спосіб інвестування: придбання Digital Art як фінансового активу, який може бути проданий або подарований його власником будь-якій фізичній чи юридичній особі.
Термін інвестування: від 5 робочих днів. Інвестиційний дохід за 5 днів становить 0.5% . При інвестиції за один місяць дохід 2%.
Особливістю таких програм є можливість інвестування у гривні, оплата карткою українського банку на сайті нашої компанії онлайн( по законодавству України 100,000 грн. дозволено розраховуватись на іноземних сайтах з однієї картки в місяць, можливо використовувати декілька, обмежень нема), а виведення інвестиції на будь-який закордонний рахунок, вказаний інвестором (у доларах, євро чи фунтах). Компанія має можливість робити оплати Ваших зарубіжних інвойсів, проплати на AMAZON.com, amazon.co.uk, amazon.de, amazon.ca, amazon.es або Ebay.com, (можлива покупка в цих магазинах та відправка товару вам  на адресу) де компанія має свої бізнес рахунки. Порядок виведення інвестиції наступний: інвестору необхідно повернути DigitalArt-токен на адресу гаманця компанії, або якщо при покупці DigitalArt Token був викорастаний гаманець компанії, то він автоматично переходить знову у власність компанії без ніяких додаткових затрат, потім здійснюється виплата на вказаний інвестором рахунок. У разі виведення інвестиції, зробленої у доларах / євро / фунтах, на український гривневий рахунок, сума перераховується по офіційному курсу Національного банку України + 3% . Що значно більше того , що пропонують платіжні системи, які перераховують валюту в Україну по офіційному курсу ( де ви ще платите комісію за переказ).
Мінімальна сума інвестиції у гривні еквівалентна 100 британським фунтам/євро/доларам.
Разова інвестиція обмежується сумою до 10 000 доларів/євро/фунтів. Багаторазова інвестиція необмежена.
При інвестуванні ви отримуєте DigitalArt-токен, який при виведенні інвестиції викуповується у інвестора за ціною покупки.

Переваги програм
1. Кошти, якими володіє інвестор, можуть бути розміщені в бажаних їм резиденціях (у будь-якій країні світу);
2. Інвестиція може відбуватися від 5 днів , до місяців, залежно від бажання інвестора;
3. Як тільки інвестор вказав рахунок для виведення інвестиції, протягом 60 хвилин він отримає кошти на цьому рахунку в бажаній валюті;
4. Для перерахунку інвестиції з валюти інвестування в гривню, і з гривні в долар / євро / фунт, застосовується офіційний курс Національного банку України + 7% ,  який на даний момент менший за комерційний курс в обмінниках. Тобто інвестор, при використанні наших інвестиційних програм може збільшити гривневу суму інвестицій і може вивести інвестицію, зроблену ним у гривні, на бажаний рахунок у будь-якій країні світу (за винятком санкційних країн);
5. Гроші, які з'являються в інвестора на зарубіжному рахунку, мають зрозуміле джерело походження, що є дуже важливим для подальшої можливості їх використання;
6. Інвестор має можливість придбати бажані картини українських художників, купуючи DigitalArt-Token на суму, що дорівнює вартості картини. Кожний DigitalArt-Token може бути обміняний на картину (кожний токен гарантується конкретною картиною, і яка зберігається на відповідальному зберіганні в аєропорту Лондона та Цюриха). Картина  буде доставлена ​​інвестору за погодженими умовами.
Наші інвестиційні програми дозволяють мати максимальні фінансові свободи, отримати значно більший дохід у порівнянні з будь-якими іншими можливостями інвестицій в Україні, а також вивести гривню у бажану валюту за будь-який закордонний рахунок. Крім того, наші програми дозволяють задовольнити бажання інвестора набути високоякісних робіт українських художників.