Онлайн-галерея та аукціонний дім TimaxArt в партнерстві з громадською організацією “Українська Асоціація жіночих досліджень в мистецтві” (UAFRA) оголошує віртуальний арт-конкурс в рамках підтримки художників в часи пандемії. 

Тема

Пандемія короновіруса вплинула на соціальні комунікації в суспільстві. Карантинні заходи і локдауни обмежили соціальні зв'язки між людьми. Постраждала сфера культури: часто закривалися музеї і виставки, театри і кінотеатри. Між глядачами і авторами виростали штучні комунікаційні бар'єри.

Однак взаємне тяжіння між людьми в родинах, в колі друзів і за його межами не слабшає, а знаходить нові шляхи розвитку і інструменти реалізації. Бар'єри стимулюють/притягують інновативне мислення і пошук нових форм. Творчість, як магніт, об'єднує навколо себе творців і глядачів, інноваторів та споживачів. Сила людського тяжіння – запорука подолання будь-яких криз.

 

Запрошуємо авторів висловитися на тему “ТЯЖІННЯ”

 

Мета конкурсу

Даний проект покликаний представити молодих художників та підтримати професіоналів в часи діджиталізації та переформатування реального мистецтва у віртуальне, надавши їм можливість промотувати (представити) свої роботи на сучасній арт-сцені.

Конкурс відкритий для всіх художників без вікових та географічних обмежень або обмежень щодо технік та стилів. Роботи повинні відповідати темі конкурсу.

 

Організатори конкурсу:

* TimaxArt Auction House - це онлайн-галерея та аукціонний дім, заснований у 2017 році. Основними напрямками діяльності є сучасне українське та європейське мистецтво. Художня міжнародна онлайн платформа представляє митців з більш, аніж з 50 країн світу, різних напрямків та стилів. Спеціалізацією галереї є організація та проведення онлайн-аукціонів, онлайн та офлайн виставок, діджиталізація сучасного українського мистецтва, а також промоція художників через міжнародне партнерство з Artprice.com; Artnet.com.

* Громадська організація Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві (UkrainianAssociation for Feminine Research in Arts) промотує побудову суспільства рівних можливостей через підтримку жіночого мистецтва, національного і міжнародного арт-активізму. За три роки UAFRA разом з партнерами провела біля 20 виставок сучасного мистецтва в Україні та за кордоном.

 

Час проведення виставки

22 лютого - 10 березня 2021 року

Дедлайн для аплікацій

8 лютого 2021, 12.00

Оголошення учасників виставки

12 лютого 2021 року

Відібрані для участі в онлайн-виставці автори отримають можливість:

 

* Представити свої роботи на онлайн-виставці,

* Отримати дигітальний сертифікат учасника виставки,

* Презентації відібраних робіт на міжнародних онлайн-платформах та аукціонах:

           - Invaluable.com

                       - Liveauctioneers.com

       - Artprice.com

     - Artnet.com

* Увійти у дігітальний каталог виставки, що буде промотований на сайтах TimaxArt та UAFRA, а також в соціальних мережах,

* Бути введеними в базу даних Artprice.com,

* Отримати безкоштовне розміщення STORE художника на сайті TimaxArt,

* Промо-кампанію художника через TimaxArt- базу даних колекціонерів та арт-дилерів,

* Пріоритетне право участі у виставках та онлайн/офлайн арт-проектах TimaxArt та UAFRA.

 

Автори, що прислали аплікації, отримають можливість:

Розглядатися для участі у майбутніх виставках та арт-проектах TimaxArt та UAFRA

Апплікаційний внесок - 1000 грн. (до 5 робіт)

Як подати аплікацію:

Надішліть на адресу електронної пошти info@timaxglobal.com

* Свою коротку біографію (до 300 слів)

* Короткий опис робіт, який пов’язує їх з темою виставки

* Список робіт, що подаються на конкурс, з обов’язковою інформацію (назва, рік створення, техніка, матеріал, розміри, ціна)

* Фото робіт (в назві - прізвище автора_назва роботи)

* Мова подання аплікації - українська/англійська.

Контактний номер телефону: +380 (50) 186 03 54